utorok, 15 júna, 2021
21.6 C
Bratislava
Úvod Aréna Mečiar sa vracia! Expremiér chystá novú stranu

Mečiar sa vracia! Expremiér chystá novú stranu

Podľa Mečiara sa bude od ostatných strán odlišovať vo všetkom.

„Od chápania počiatkov demokracie a výstavby štátu cez sociálnu politiku, ekonomickú politiku,“ objasňuje pre Plus JEDEN DEŇ.

„Čo sa týka politickej časti, tam je najzaujímavejšia tá pasáž, ktorá hovorí o odtrhnutí sa politiky od voliča aj politických strán od voliča a zmena celého systému výberu poslancov aj funkcionárov, ktorí budú priamo volení na systém väčšinový,“ vracia sa k svojej dávnej myšlienke Mečiar.

Zdôrazňuje, že na založení strany pracujú tri mesiace, dva roky tvorila práca, aby „sa utvoril ten spodok“.

„Máme celé okresy, kde sú organizácie otvorené a čakajú na pokyn,“ vysvetľuje Mečiar.

Za nóvum považuje možnosti odvolania v strane: „Ak nebudeš robiť alebo budeš robiť opačne, tak si ťa my občania odvoláme. To nemajú zatiaľ nikde.“

Ak príde čas, budeme pri sebe

Spoluprácu s Harabinom nevylučuje.

Štefan Harabin si s Vladimírom Mečiarom rozumie. Zdroj: TASR

„Nepotrebujeme sa stretávať. Nám stačí povedať, po ktorej ceste alebo ktorým smerom. On je dospelý rozumný človek, nepotrebuje vedenie za ručičku, ale na to, aby konanie malo úspech, tak stačí sa dohodnúť na zásade.“

„Keď príde správny čas, budeme stáť vedľa seba,“ zdôrazňuje Vladimír Mečiar, ktorý zatiaľ žiadne mená neprezradil, rovnako ani to, či bude lídrom, alebo “150. na kandidátke”.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,087 +49 Dnes Úmrtí 12,446 +5 Dnes Uzdravení 377,425 Infikovaných 1,216 Last updated: 15. júna 2021 - 12:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -