nedeľa, 5 decembra, 2021
1.2 C
Bratislava
ÚvodAréna´Vymývanie mozgov´ už batoľatám?! Ekonómka Šichtařová sa vážne naštvala

´Vymývanie mozgov´ už batoľatám?! Ekonómka Šichtařová sa vážne naštvala

„Mysleli ste si, že svet dosiahol vrchol svojho blúznenia, keď prišiel so 64 pohlaviami? Tak to ste mali slabučkú fantáziu,“ začala zostra svoj komentár ekonómka Markéta Šichtařová na blogu servera iDnes.cz.

Stačí sa vraj pozrieť na príručku Ministerstva práce a sociálnych vecí ČR pre prevádzkovateľov mikrojaslí. Záujemcovia sa tam môžu dočítať, ako batoľatám „vymyť mozog“. Markéta Šichtařová tieto slová skutočne použila.

„Ministerstvo práce a sociálnych vecí sa vytasilo s tridsaťstránkovou príručkou pre prevádzkovateľov takzvaných mikrojaslí. Príručka obsahuje inštrukcie, ako batoliatkam vymyť mozog a urobiť im bordel v ich pohlaví. Nabáda k tomu, aby sa počas hier ,potláčalo rozdelenie na mužov a ženy‘. Aby sa chlapcom rovnako ako dievčatkám dávali bábiky a dievčatám zase autíčka,“ uviedla ekonómka.

Uznala, že odporúčania zatiaľ nie sú záväzné, ale osobne vraj nepochybuje o tom, že sa to skôr či neskôr zmení. Zmení sa to aj navzdory tomu, že má podľa Šichtařovej zmysel rozlišovať napríklad to, že na niektoré povolania sa hodia skôr ženy a na niektoré viac muži. Žena sa v aute dokáže stratiť aj na parkovisku, ale na druhej strane svetom odpradávna chodili pôrodné baby. Pôrodní dedovia nie sú takí úplne bežní. Normálni ľudia podľa Šichtařovej toto všetko vedia. Progresívni aktivisti a politici to vraj vedia tiež, ale kašlú na to.

Šichtařová si položila otázku, prečo na to kašlú.

„Prečo rovnaký druh ľudí zbožňuje a obhajuje Gretu, ktorej bábkovodiči v podstate vyzývajú na diktatúru?

Prečo rovnaký typ ľudí je ochotný uvažovať o tom, že sa (pre začiatok) v školských jedálňach zakáže mäso?

Prečo títo ľudia obyčajne chvália nórsky Barnevernet a boli by najradšej, keby sa zaviedol aj u nás?

Prečo títo ľudia tak agresívne presadzujú zastavenie klimatických zmien za každú cenu, nech je tou cenou pokojne trebárs návrat na stromy, ako keby azda zmeny boli zastaviteľné?

Prečo sa všetci tí, ktorí mali v uplynulom týždni potrebu vymedzovať sa voči Karlovi Gottovi v nie práve vhodnej chvíli, regrutovali práve z týchto ,progresivistov‘?

Prečo takmer všetci z nich milujú Václava Havla? V čom to, kurník, väzí, že všetky tieto témy spolu evidentne nejako záhadne súvisia, hoci pre pozorovateľov z cudzej planéty ich nespája nič? Ako je možné, že dopredu viete, že keď jedna osoba bude velebiť Barnevernet a zákaz spaľovacích motorov, bude u nej tiež z nejakého podivného dôvodu zvýšená pravdepodobnosť, že bude podporovať indoktrináciu batoliat militantným feminizmom?“ vypálila salvu otázok ekonómka.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová. Zdroj: TASR

Na všetky tieto otázky Šichtařová našla relatívne jednoduchú odpoveď. Dospela k názoru, že progresivisti sú v živote vlastne nešťastní a svoje pocity zmaru, nespokojnosti a sklamania chcú preniesť aj na svojich spoluobčanov.

Sama má radosť zo svojich šiestich detí, ktoré nepochybne ekologicky zaťažia planétu, rada si dá šťavnatý steak, rada si oblečie šaty, pri ktorých jasne vidieť, že je žena, rada riadi svoj klasický automobil. To sú veci, ktoré vraj progresivistom tzv. lezú krkom, ale Šichtařovej je to vraj jedno.

„Progresivisti všetkých krajín, trhnite si nohou. Vaše činy sú motivované frustráciou a zatrpknutosťou. Tú pravú radosť zo života nikdy nespoznáte,“ zvolala na záver.

 

 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 729,475 +7,367 Dnes Úmrtí 14,826 +55 Dnes Uzdravení 595,369 Infikovaných 119,280 Last updated: 5. decembra 2021 - 17:40 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img