PhDr. Mgr. Rastislav Blaško

Útok na slovenské symboly a slovenskú štátnosť zosilňujú.
  • BPP
  • mimo zastupiteľskú funkciu
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 1,83. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
10.8.2017 17:17:39

Ako bratislavský župan sa postavím proti invázii islamského džihádu

Ako bratislavský župan sa postavím proti invázii islamského džihádu

Invázia islamského džihádu organizovaná globálnou finančnou elitou a ich mimovládnymi organizáciami do Európy prekročila hranicu únosnosti. Upadajúca západná Európa bude čoskoro horieť v konfliktoch medzi domácim obyvateľstvom a imigrantami.

Slovensko ako ekonomická kolónia západnej Európy sa bude musieť pripraviť na presuny týchto ilegálov zo západnej Európy. Máme v tejto chvíli len dve možnosti: skloniť sa pred inváziou a dať si postupne zobrať už aj vlastnú krajinu alebo postaviť sa celý národ, všetci občania Slovenskej republiky, na odpor.
V prípade, že budem zvolený za župana Bratislavského samosprávneho kraja ako nezávislý kandidát, využijem zo svojej pozície všetky možnosti, aby som sa postavil proti invázii islamského džihádu na naše územie, či ten islamský džihád sa tvári ako mierny, alebo radikálny, či je z Afriky alebo z Ázie.
Slovensko je naša zem. My si našu zem musíme ubrániť, za každú cenu. Som jediným kandidátom na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja, ktorý má odvahu povedať, že sa postavím voči islamizácii Slovenska. Budem opäť jediný, tak ako som podporil štrajk Moderných odborov vo Volkswagene. Lebo mať strach znamená nechať sa uvariť zaživa. A to my strach mať nemôžeme, ale musíme v rozhodnej chvíli postaviť sa na odpor voči superholokaustu rodu Slovanov (7525) a národu Slovákov-Slovenov, ktoré nám stroja globálne finančné elity.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť