Nezávislosť a Jednota

Na Slovensku sa darí len hŕstke ľudí a väčšina sa trápi.
  • NAJ
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -0,33. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
23.8.2017 0:56:14

Strana NAJ organizuje v Košiciach protest a pochod proti drancovaniu lesov.

Strana NAJ organizuje v Košiciach protest a pochod proti drancovaniu lesov.

NAJ organizuje v Košiciach 23. septembra (sobota) o 16 hod pred vedeckou knižnicou v centre v poradí už 2. protest a pochod proti drancovaniu lesov a proti vývozu dreva do zahraničia.

Strana NAJ zverejnila 17.8.2017 ULTIMÁTUM vláde, že ak do 21 dni nezastaví vývoz dreva a neobmedzí výruby o 30%, tak vstúpime do celonárodných protestov. Požadujeme aj výsadbu v pomere 1 : 5 za každý vyrúbaný strom.

Pôjdeme však v našich požiadavkách ešte ďalej ...a chceme vyvodenie nielen trestnoprávnej ale aj hmotnej zodpovednosti voči ministrom ako je Žiga, ktorý dlhé roky bohatne z dreva a ministerka pôdohospodárstva Matečná to kryje. Žiga a ďalší úradníci musia prísť o majetky získané v konflikte záujmov.
Znížila sa výmera našich lesov o 6% za posledných 10 rokov. Rozmohla sa ťažba na čierno. Bežný občan si nedovolí zobrať z lesa ani halúzku, ale firmy vyvážajú tisíce kamiónov s drevom a my sa len prizeráme ako nám niekto vykráda špajzu pred vlastnými očami. Chceme sa teda nechať okrádať vládou naďalej a poddajne sa tomu prizerať alebo zakročíme ako hrdí občania, ktorí nenechajú so sebou zametať a chcú uchovať prírodu a faunu aj pre ďalšie generácie ?

Zmeňme to spoločne a bojujeme za lepšie Slovensko.

Viktor Béreš
Predseda strany NAJ

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť