Nezávislosť a Jednota

Na Slovensku sa darí len hŕstke ľudí a väčšina sa trápi.
  • NAJ
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -0,54. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
9.9.2017 10:03:51

Pravda o Bugárovi ako zbohatol v politike

Pravda o Bugárovi ako zbohatol v politike

Podporou súčasných politikov ako je Bugár ale podporujeme v skutočnosti ich sponzorov, ktorí odčerpávajú naše dane do daňových rajov a preto chýbajú peniaze takmer v každom odvetví hospodárstva kam sa len pozrieme.

Podstatné je ale to, že peňazí je dosť z daní, ale tie sa odlievajú sponzorom súčasných vládnych strán.

Poďme ale k faktom, ktoré Bugár vo svojom liste občanom  neuviedol :

I. Bugár sa chváli tým, že sa rozbehla výstavba rýchlostnej cesty R7. Bugár nakúpil už v roku 2006 pozemky ako súkromná osoba, ktoré rozprávkovo predal Národnej diaľničnej spoločnosti v roku 2014. Trasovanie diaľnice sa dalo odhadnúť už v roku 2003. Nič sa nedeje náhodne. A pán Bugár na pozemkoch pod R7 zarobil pol milióna eur a ešte má tú drzosť sa chváliť výstavbou R7. Podľa analytického oddelenia strany NAJ ide v prípade Bugára o majetok získaný v konflikte záujmov a Bugárovi musí byť jeho majetok v budúcnosti odňatý. Keďže pánBugár hovorí o právnom štáte, tak bude s našimi opatreniami iste súhlasiť. Bugár si mal vybrať či chce byť politik alebo špekulant, ktorý kupuje pozemky a predá ich NDS počas výkonu funkcie politika. Aj ďalší blízky ľudia Bugára p. František Hideghéty (bývalý šéf Slovenského pozemkového fondu 2003-2007- nominovaný SMS a Bugárom ) a Juraj Gál (námestník Slovenského pozemkového fondu – nominovaný MOST-HÍD) úspešne predali  pozemky pod R7. Ide o jasný konflikt záujmov a ich majetky musia byť v budúcnosti (a nielen im) odňaté. František Hideghéty je dokonca úzko spájaný so škandalóznym predajom pozemkov v Čiernej Vode v roku 2003 firme exministra Martina Glvača zo Smeru.

II.Exekúcie pokračujú a ľudia prichádzajú o strechu nad hlavou aj po schválení novely exekučného poriadku, ktorým sa Bugár v liste chváli.

III. Dôrazne nesúhlasím s pripravovanou skrytou privatizáciou budov súdov v Bratislave o ktoré sa ministerka strany MOST-HÍD Žitňanská horlivo usiluje. Štátny majetok nepatrí Bugárovi ani strane MOST-HÍD, ale občanom Slovenska. Považujeme za hospodárnejšie, aby sa postavila jedna veľká spoločná budova Mestského súdu Bratislava na štátnom pozemku. Ministerku nikto nežiadal reorganizovať súdy tak, že predá štátny majetok a prenajme si budovu od finančnej skupiny Oskara Világiho a J&T. Kto si predá vlastné bývanie a ide do prenájmu ? Takže žiadame Žitňanskú nech nechá štátny majetok na pokoji. Za výsmech občanom považujeme, že ministerka predstavila sudcom prieskum trhu na budovy, kde chce odpratať sudcov, pričom budovy vlastnia Oskar Világi a J&T.

IV.Bugárova dcéra sedela vo vedení firmy Parcus, ktorá vlastní kaštieľ v Rohovciach pri Šamoríne. Parcus nechal spravovať kaštieľ neziskovke SENIOR PARK, ktorej bratislavský župan Frešo poskytol v roku 2012 dotáciu 368.222 EUR. O 2 roky neskôr v roku 2014 podporil Bugárov Most Freša na župana. Iné štátne domovy dôchodcov pritom sú zastaralé a nemajú na modernizáciu dosť financií. Nie každá rodina si môže dovoliť luxusné domovy dôchodcov.

Bugár tým, že išiel so Smerom do vlády definitívne zradil nás všetkých, lebo roky predtým Fica kritizoval. A žiadne listy mu preto nepomôžu. Spomeňme si na Bugárové billboardy CHARAKTER ROZHODUJE. V našich očiach sklamal a nemá viac našu dôveru. Fico a Bugár je jedna banda a navyše Fico prisľúbil podľa vyjadrenia Európskej komisie prijať 60 imigrantov, takže zodpovednosť preberá aj Bugár.Kroky vlády sú v rozpore s tým čo vláda hovorí ohľadom imigrantov.

Zhrnuté a podčiarknuté : Bugárová rodina počas 20 ročného obdobia v politike rozprávkovo zbohatla a oligarchovi Oskarovi Világimu sa tiež veľmi darí. Ministerka Žitňanská za MOST-HÍD navrhla presťahovať sudcov do budov, ktoré vlastní oligarcha Oskar Világi a  J&T.

Najdôležitejšie je už nevoliť tieto poddajné babky. V prírode by sa už dávno  lepší jedinci presadili, ale títo sú držaní svojimi sponzormi pri koryte.  A preto čo sa deje na Slovensku  je proti prírode, ale pozitívne na tom je, že s tým vieme stále niečo urobiť.

Viktor Béreš

predseda strany NAJ

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť