Nezávislosť a Jednota

Na Slovensku sa darí len hŕstke ľudí a väčšina sa trápi.
  • NAJ
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -0,33. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
1.1.2018 16:29:34

Novoročný prejav NAJ - Viktor Béreš

Novoročný prejav NAJ - Viktor Béreš

Milí spoluobčania, ani nevieme ako rýchlo sme ocitli v magickom roku 2018. Čas plynie ako voda, a mladší už nebudeme. Existuje len jedna absolútna spravodlivosť a tou je, že každému plynie čas rovnako, či chudobnému tak aj bohatému.

Nemôžeme sa však uspokojiť len s tou absolútnou spravodlivosťou kým  žijeme v spoločnom pozemskom  štáte menom Slovensko. Mnohí odišli  zo Slovenska a my sme ostali odhodlaní vybojovať novú budúcnosť a starý  skorumpovaný systém vymeniť  za nový demokratický systém pre nové generácie.  Ľudské práva sú nám ako občanom dané. A môžeme sa týchto  občianskych práv dobrovoľne zriecť ? Nie, nemôžeme.  Ak sa teda ľudských slobôd nemôžeme zriecť, musíme vyžadovať, aby aj povinnosti boli od každého jednotlivca  rovnako vyžadované zo strany štátu.  Všetci vidíme, že rovnosť neexistuje, len rovní a rovnejší, čo je nezvratným dôkazom neexistencie právneho štátu. Ústava hovorí  o bezplatnosti zdravotnej starostlivosti,  ale vláda Fica zaviedla nové poplatky na pohotovosti, ktoré sa vyberajú bezhlavo. Neexistencia právneho štátu automaticky vytvára anarchiu, ktorú vidíme aj  v nepostihovaní daňových neplatičov a špekulantov ako sú Bašternák, Kiska, Matovič. Kiskov nemastný a neslaný novoročný prejav nepriniesol žiadne riešenia.  

Zákony sú  na nič ak sa nedodržiavajú.  Penta bohatne z našich daňových odvodov a tomu musíme zabrániť za každú ceny čím skôr. Pena nebezpečne centralizuje svoju moc, cez svoju Primabanku, poisťovňu Dôvera a teraz chce kúpiť TV Markíza oblúkom cez čínsku firmu spolu s J&T. Tieto finančné skupiny vytvárajú skrytý ale skutočný odpor u ľudí. Aký je zmysel Antimonopólneho úradu, ak Penta koncentruje svoju moc podľa svojej ľubovôle.  

Tento rok sa pokúsime o revolučné zmeny. Ponúkneme našu alternatívu štvrtej cesty pre Slovensko.  Nebudeme spolupracovať s prehnitými stranami ako sú vládne strany. Odmietame  vyhorený  Smer,  a Most-Híd, ale nechceme ani  Sasankovú SaS či OĽANO riadené daňovým  podvodníkom Matovičom.   ĽSNS, ktoré rieši číslo 88 bolo vo  voľbách 2017  odmietnuté, lebo neurobili nič pre Slovensko ani pre banskobystrický kraj. ĽSNS odmietali eurofondy v banskobystrickom kraji čím ho len hlúpo ukrátili o rozvoj a prehĺbili tým chudobu.   Niet teda  s kým biť bandu... Jediná cesta je vytvoriť silnú stranu NAJ, nezávislú od oligarchov a finančných skupín a ponúknuť tvrdý a rozhodný program pre Slovensko.

 Ponúkame alternatívu a tou je vytvoriť  moderný a silný štát, kde začnú ľudia výrazne viac zarábať. Pomôžeme priemyselníkom nižšími daniami a zmodernizujeme verejné zdravotníctvo na svetovú úroveň.  Revolučný boj sa však musí nekompromisne porátať  s nepriateľmi štátu a tými sú oligarchovia, zlodeji, DPHčkári a všetci tí, ktorí vybieli Slovensko. Ich nelegálne a pochybne získané  majetky chceme odňať v mene štátu.  Z palácov Penty  budú detské domovy a sociálne zariadenia.  Mnohí politici  figurujú v zámerne nedoriešených kauzách ako je Gorila, SaSanka a v  súvisiacich kauzách.  Tieto kauzy  spravodlivo a rýchlo vyšetríme a vyvodíme trestnoprávnu zodpovednosť a majetky zlodejov samozrejme  vrátime štátu.  

S úctou

Viktor Béreš – predseda strany NAJ
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť