Nezávislosť a Jednota

Na Slovensku sa darí len hŕstke ľudí a väčšina sa trápi.
  • NAJ
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -0,33. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
4.1.2018 13:40:43

Fico - Výboh. Unikajú peniaze zo Slovenska cez diplomaciu rovno do rajov ?

Fico - Výboh. Unikajú peniaze zo Slovenska  cez diplomaciu  rovno do rajov ?

Je známy blízky vzťah Vladimíra Fajča a premiéra Róberta Fica obaja pochádzajúci z okresu Topoľčany. Spája ich aj spoločná minulosť v komunistickej strane, kde sa Fajč mimoriadne úspešne angažoval.

Fajč bol  bývalý  ideologický tajomník  Okresného výboru KSS.  Fajč aj Fico sú bývalí komunisti , takže Slovensko sa od komunizmu stále neočistilo. Fajč neostal nečinný a jeho zať p. Eštok sa stal veľvyslancom vo Francúzsku v roku 2010 kde zotrval na prekvapenie mnohých do roku 2017, čo je v diplomacií nevídané.  Čo za tým môže byť  ? Poďme ale ďalej.  Eštok bol súčasne menovaný aj do Monackého kniežatstva. Áno je to to isté Monacké kniežatstvo kde je honorárnym konzulom oligarcha Výboh – blízky priateľ  Roberta Fica.

Vzniká tak zaujímavý kruh  : Fico- Fajč-Eštok- Výboh – Fico. Pre niekoho náhoda, ale my vieme, že náhody neexistujú. Ide o zámerne vytvorený reťazec osôb.

Slovensko   zatiaľ nepochopiteľne vytvorilo honorárny konzulát v karibských  ostrovoch Sv. Krištofa a Sv. Vincenta a Grenadínoch, kde sú, čuduj sa svete,  daňové raje. A čo tak prelievať peniaze cez Monacké kniežatstvo rovno do daňových rajov v Karibiku na ostrov Sv. Krištofa ? Možno by nám pán Výboh mohol povedať čo si o tom myslí a či môžu takto unikať peniaze zo Slovenska. Pán Výboh sa mimochodom venuje predaju zbraní.   Núka sa tiež  otázka prečo bol práve do Monackého kniežatstva ako honorárny konzul vybraný oligarcha Výboh. Aké sú jeho skutočné úmysly a úlohy ? Je možné, že premiér Fico má peniaze v daňových rajoch aj v Karibiku ?  Analytici už dávajú tieto čriepky dokopy a možno sa čoskoro bude celé Slovensko čudovať, prečo hovoríme, že na Slovensku nevládne vláda ale politická mafia, ktorá vyváža naše dane do zahraničia cez diplomaciu. A čo ak sa peniažky už presunuli z Belize do Karibiku do daňových rajov Sv. Krištofa a Sv.Vincenta ? Takže akékoľvek potvrdenky, že peniažky nie sú na Belize by boli OK, lebo už boli presunuté do iných teplučkých ostrovov a rajov.  Impozantné na tom celom je aj fakt, že p. Eštok sa nevrátil  po 7 rokoch na Slovensko potom ako pôsobil vo francúzskom veľvyslanectve. Bežne je snaha, aby sa noví diplomati dostali do zahraničia. Ale opäť prekvapenie. Pán Eštok si môže ďalej užívať diplomatickú imunitu, pretože bol rovno prevelený do Strassburgu a ostal tak na území Francúzska doteraz.  Takže to nemá ďaleko ani k Výbohovi,  ak by potrebovali riešiť  vážne záležitosti Slovenska...

Každý kto má informácie o tejto reťazia a rajoch  a vie o čom je reč nech mi napíše a budeme ďalej dopĺňať schému,  aby bola precízne doplnená a zverejníme svetu čistú pravdu o našich peniažkoch kde vlastne končia a kvôli komu.

Asi vieme už aj to prečo Fico píska ako mu EÚ povie. Je za tým niečo viac.  Na záver ešte pripomeniem, že trasy diplomatickej pošty sú nielen cez Monako ale aj východné a východoázijské.

Viktor Béreš - predseda strany NAJ

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť