Mgr. Renáta Kaščáková

  • SaS
  • poslankyňa
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 3,71. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

Dotaz

6.3.2017 15:57:27 - profesor

Polemika

Dobrý deň,
rád by som získal Váš pohľad na skutočnosť, že SaS pravidelne v poslednej dobe kritizuje I.Mikloš jeden z posledných rešpektovaných liberálov ešte zo starej doby, rozbil Vašu pýchu odvodový bonus na drobné. Z klubu odišiel jeden z mála verejne známych politikov Mihál. Poljačik po verejných odkazoch a polemikách so Sulíkom, stratil tvár sám pred sebou o voličoch ani nehovoriac. Ohlásená posila do zdravotníctva Zajac, ten je skôr príťažou vzhľadom na jeho minulosť, agresívny štýl politiky a už vôbec nehovoriac o napojení na finančnú skupinu Penta.
Nebojíte sa, že takýmto smerom sa nebudete uberať smerom na hor, ale skôr nadol o čom svedčí aj +- stagnácia volebných čísel rok po voľbách, kedy Váš predseda hovoril, že čísla poletia raketovo nahor vzhľadom na politiku Smeru a že do jedného roka tu máme predčasné voľby ?
Ďakujem za odpoveď

Odpoveď

20.4.2017 14:18:33 - Mgr. Renáta Kaščáková
Dobrý deň, ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď. Body, o ktorých sa zmieňujete v úvode, sú otázkami do odbornej diskusie, v ktorej lídri SaS pre dané oblasti – či už sú to autori odvodového bonusu, či pripravovanej zdravotníckej reformy,  nepochybne bez problémov obstoja. Ostatné otázky, ktoré vnímate ako možný dôvod pádu preferencií SaS, vnímam inak. Potvrdzuje to koniec-koncov aj samotný časový faktor, ktorý dal na ne zrejme najlepšiu odpoveď. Obavy o pád preferencií SaS sa nenaplnili, práve naopak, SaS si stále lepšími výsledkami v prieskumoch upevňuje pozíciu lídra opozície.