Ing. Milan Uhrík, PhD.

  • ĽS Naše Slovensko
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 0,19. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

Dotaz

4.1.2017 19:24:53 - energy

Čierny bača modelom

Ako vnímate fakt, že koncern LIDL má v letáku čierneho modela ?
Ď.

Odpoveď

11.1.2017 21:52:22 - Ing. Milan Uhrík, PhD.
 Prajem pekný deň.
Obchodná  a marketingová politika koncernu LIDL nie je pre stranu Kotleba – ĽS Naše Slovensko relevantnou otázkou. Leták s modelom černochom, mužom negroidného typu sa zatiaľ objavil iba v Čechách koncom roka 2016, resp.  v iných krajinách EU, kde má LIDL prevádzky.
Ak chcel zvýšiť LIDL svoje tržby kontroverznou reklamou, tak trafil vedľa !  Myslíte si, že černosi sú relevantnou kupujúcou klientelou na Slovensku ?
Ak  vyhodnotili reklamní špecialisti LIDL, že na českom resp. slovenskom trhu uspejú s čiernym modelom, tak to je minimálne diskutabilné. Nechápem, prečo sa potom títo mediálni špecialisti LIDLA čudovali, keď na ich  facebookovej stránke mali veľa nenávistných komentárov ! Toto bol cieľ reklamy ? Popudiť si časť kupujúcich ?  Oveľa lepší marketingový ťah  mali predtým  s „jednotkou čerstvosti“.  Tam aspoň apelovali na zdravšie potraviny.
Nemyslím  si, že  po návale migrantských, moslimských a iných kultúrne i nábožensky odlišných kultúr z džihádistického, salafistického  a wahabistického prostredia do EU to bude bomba reklama, ktorá by Lidlu zvýšila tržby v regióne strednej Európy.
Veľa kupujúcich na Slovensku to bude hodnotiť tak, že LIDL mieša biznis s politikou, resp. so šírením zhubných teórií multikulturalizmu, ktoré na Slovensku nepotrebujeme.
Aj jeden pán z Banskej Bystrice, bývalý komunista, ktorý sa chystá kandidovať  na predsedu BBSK už teraz vykrikuje, že chce Slovensko „farebné“ ! Všetci sa na ňom rehocú, ale keďže je riaditeľom múzea, tak už chápu, že aj jeho názory patria do múzea, najmä keď víziu „farebného Slovenska“ propagoval deň po útoku  moslimského džihádistu kamiónom na nevinných ľudí  v Berlíne. Myslíte si, že vízia „farebného Slovenska“ , multikulturalizmu, podpory masovej, nekontrolovanej migrácie džihádistov bude úspešnou pre tohto pána „profarebného“ pri kandidatúre na predsedu BBSK ?
S pozdravom Ing. Milan Uhrík PhD.
podpredseda strany Kotleba- Ľudová strana Naše Slovensko