Alexander Velitš

  • VZDOR
  • mimo zastupiteľskú funkciu
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 2,33. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
16.7.2017 23:39:16

Facebooková stránka "Starý Martin" cenzuruje komentáre

Facebooková stránka "Starý Martin" cenzuruje komentáre

Správca stránky na sociálnej sieti lamentuje nad výrubom stromov. Avšak po napísaní pravdy návštevníka scenzuruje.

     Včera som objavil na sociálnej sieti, na stránke zaoberajúcej sa históriou mesta Martin, fotografie vyrúbaných stromov v parku na Malej hore, nad ktorými autor príspevku lamentoval a rozhorčoval sa.

     Avšak, keď som na to reagoval, že za tých „hnusných, zlých“ komunistov sa naopak stromy vysádzali, staralo sa o lesy, v mestách sa vytvárali parky a bolo oveľa viac zelene, tak mi tento komentár vymazal. Už viackrát mi zmazal komentáre na danej stránke, takže aj preto som sa rozhodol, milí čitatelia, s vami podeliť o túto informáciu.

     V mojom komentári som ešte ironicky podotkol, že predsa máme demokraciu, tak sa mohol priviazať o stromy alebo spísať petíciu. Nepáči sa mi totiž, keď sa niekto sťažuje zo stoličky za počítačom, ale neurobí nič za zlepšenie tohoto stavu, nebojuje proti pravej príčine tohoto marazmu, ktorou je aktuálny spoločenský systém.

     Mojím cieľom je reálne bojovať za zlepšenie situácie nielen v tejto oblasti. Ľudia by mali už konečne otvoriť oči, aby zistili, že príčinou všetkých týchto problémov je aktuálny kapitalistický systém. Nielen toto, ale aj súčasné problémy s hokejom v Martine, s lanovkou a ďalšie majú rovnakú príčinu. Rád privítam spoluprácu s každým človekom, ktorému ide o dobrú vec, narozdiel od pána administrátora stránky, ktorý zrejme dokáže jedine písať monológy na sociálnej sieti a pritom sa priživovať na tomto systéme a tolerovať drancovanie našich prírodných zdrojov.
Verejne dostupný príspevok na sociálnej sietiMôj komentár
Môj komentár, ktorý bol odstránený
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť