Petícia na zvýšenie rodičovského príspevku

12.12.2017 23:46

Touto petíciou chceme my mamičky, ockovia a predovšetkým slobodné mamičky dosiahnuť zvýšenie nášho biedneho rodičovského príspevku zo sumy 213,20 € na sumu 380 € pre každú matku/otca, ktorého dieťa je vo veku od 0 do 3 rokov....

Petícia na zvýšenie rodičovského príspevku
Foto: SITA
Popis: Eurobankovky a mince

Plnohodnotný život si zaslúži každý z nás a naše deti si ho zaslúžia ešte viac, sú predsa našou budúcnosťou.Žiadame, aby rodičovský príspevok dostávali rodičia na každé dieťa, ktoré nedovŕšilo 3 roky...Ak majú rodičia 2 deti s vekom do 3 rokov majú dostávať príspevok na každé dieta, nie len na jedno...majú snáď povedať tomu druhému dieťaťu :"nie miláčik nemožeme ti dať najesť a prebaliť ťa, lebo štát nám dáva peniaze len na výchovu jedného dieťaťa?"...to snáď nie !!! BOJUJME ZA NAŠE DETI!!!... Pôrodnosť klesá a prečo?...Mladý ľudia sa boja predstavi, že pri takejto biednej finančnej pomoci od štátu pre rodiny nebudú schopní vychovávať deti v dôstojních podmienkach.

Prosíme o podpis všetkých, ktorý zdieľajú náš názor, že z týchto peňazí sa nedá vychovávať naše deti a súčastne uživiť aj seba a zabezpečiť plnohodnotný život celej rodine !!!

Petíciu môžete podpísať tu.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Petícia za právo rodičov na informácie o dieťati

12:30 Petícia za právo rodičov na informácie o dieťati

Žiadame prezidenta SR, aby nepodpísal protiústavnú novelu zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej…