Všetky naše základne sú základňami NATO, hovorí Galko

26.12.2017 0:00

Z PROFILU Exminister Ľubomír Galko súhlasí s tým, že sila polície by sa nemala merať agresivitou jej členov a demonštrácia sily by mala byť v rámci zákona, aby bola chránená obeť zásahu aj zachovaný rešpekt voči polícii. „Potrebné je celkovo zaviesť reformy v polícii. A hlavne šéfovať rezortu nemôže človek, ktorý sám nedokáže byť vzorom, pokiaľ ide o čestnosť a morálku,“ naznačil. Vyjadril sa aj k plánom USA zriadiť na Slovensku základňu NATO a ďalším otázkam.

Nový príspevok

Pre účasť v diskusii musíte byť prihlásený(á). Ak ešte nemáte na ParlamentnéListy.sk účet, môžete sa zaregistrovať.

Pri registrácii sa vyžaduje uvedenie dátumu narodenia, pohlavie a mesta v ktorom žijete. Tieto údaje sú využívané len pre vykreslenie Mapy GeoPopularity politikov (vrátane štatistík) a sú úplne anonymné. Žiadame Vás o uvádzanie pravdivých udajov - Vaše osobné údaje chránime.

Nie sme NATO., Július Milo, 26.12.2017 17:18:18
Pán Galko.My nie ame NATO...My sme Slovenská Republika.Sme len členom v tejto organizácií v ktorej členstvo je pre nás velmi škodlivé a nebezpečné.Členstvom v NATO trpíme ekonomicky a stratili sme akúkolvek obranyschopnosť a to plánovane západom pre prípad možného vzdoru proti ovládnutiu ekonomiky,zdrojov,slobody občanov a stráte dôstojnosti života občanov SR.Vy sám nesiete poddiel na našej bezbrannosti proti čomukolvek,čo by nás mohlo postihnúť...To,čo ste povyvádzali aj s Ficovým zlepencom a tým ste nás zapredávali do područia cudzích mocností je minimálne trestuhodné...Vzhladom na fakt,že táto stránka vykazuje známky skutočnej serióznosti,neopisujem všetko čo mám na mysli a nepoužívam slová,ktoré patria nie len tejto vláde ale aj Vám...

Reagovať