Šok pre Milana Kňažka. V noci mal v dome zlodeja. Expolitik do neho dvakrát vystrelil

11.1.2017 9:30

Bývalý podpredseda vlády a kandidát na prezidenta Milan Kňažko mal ráno ako z akčného filmu. Do jeho vily sa mal dostať lupič. Prišiel rad aj na streľbu.

Šok pre Milana Kňažka. V noci mal v dome zlodeja. Expolitik do neho dvakrát vystrelil
Foto: TASR
Popis: Milan Kňažko

Ako informuje Čas.sk, do vily bývalého podpredsedu vlády Milana Kňažka sa mal dostať lupič. Expolitik sa mal brániť zbraňou v legálnej držbe. Lupiča mal postreliť do nohy. Jeho stav nie je známy.

Zlodejovi sa ešte po streľbe malo podariť ujsť, no v záhrade Kňažkovho domu ho chytila polícia. Z pištole mal bývalý kandidát na post prezidenta vystreliť dvakrát.

Kňažko pre Nový Čas povedal: „Nebudem sa k tomu vyjadrovať, kým nebude vyšetrovanie ukončené. Áno, strieľalo sa, ale viac vám k tomu nepoviem nič.

Hovorca záchranárov Jozef Minár pre Aktuálne.sk potvrdil, že: „Polícia o 1.34 v noci volala záchranárov k 49-ročnému mužovi v dome na Havlíčkovej ulici v Bratislave.“ Podľa Minárových slov mal muž utrpieť strelné poranenia nohy a po ošetrení bol prevezený do nemocnice na Mickiewiczovej ulici.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du

Ďalšie články z rubriky

Náhodní filozofi a mudrlanti prenášajú svoju dobre platenú blbú náladu na pracujúcich. Docent otvorene aj o skutočných elitách národa

19:00 Náhodní filozofi a mudrlanti prenášajú svoju dobre platenú blbú náladu na pracujúcich. Docent otvorene aj o skutočných elitách národa

ROZHOVOR Feministky a predovšetkým takzvané celebrity nepoznajúc bežný život obyčajných Američanov -…