Kňažko: Gál klame. Odišiel, pretože je zbabelec

10.1.2018 0:00

Známy slovenský herec a exminister zahraničných vecí Milan Kňažko prehovoril o rozpade Československa, slovenskej diplomacii, ale aj o svojich začiatkoch vo vysokej politike. Podľa Kňažka nesmú byť ľudia ľahostajní a ak sa im systém nepáči, odporúča im, aby nenásilne protestovali v uliciach.

Nový príspevok

Pre účasť v diskusii musíte byť prihlásený(á). Ak ešte nemáte na ParlamentnéListy.sk účet, môžete sa zaregistrovať.

Pri registrácii sa vyžaduje uvedenie dátumu narodenia, pohlavie a mesta v ktorom žijete. Tieto údaje sú využívané len pre vykreslenie Mapy GeoPopularity politikov (vrátane štatistík) a sú úplne anonymné. Žiadame Vás o uvádzanie pravdivých udajov - Vaše osobné údaje chránime.

amerika , smolnar, 11.1.2018 1:46:09
meciar ako kazdy clovek urobil chyby za ktore je dnes tam kde je ale pan knazko ako poradca havla vedel velice dobre ze to co taral a robil havel je totalna blbost havel nebol az moc humany ked zrusil zbrojarsky priemysel alebo lepsie povedane cely priemysel polozil na oltar zapadu ten by sa nemal potrestat bola to totalna vymletost tak ako bola totalna vymletost volat sem rusakov ale zas polozte si otazku keby totak nebolo a dubcek by nebol podpisal kto by nas bol pred russkou agresiou ochranil dubcek jasne povedal a nie z brucha ale na zaklade poznania skutocneho stavu ze rusi by tu boli urobili masaker a tomu verim meciar je a bude vzdy zakladatelom slovenskeho statu ci sa to niekomu paci alebo nie aj bez vyznamenani ale havel bude tak isto politik co naivne veril utopii zapadu ze nam chce pomoct komusovska spolocna ekonomika nebola dobra hoci sme boli jedny z naj statov v europe ale zaujimave ze spolocna ekonomika statov eu je dobra BLBOST spolocne neni nic dobre kazdy stat musi byt suvereny a ekonomika je sutaz biznis nie papierovy ako je dnes zachvilu tu mame dalsiu financnu krizu na ktoru doplatia zas len chudobny ludia elita naroda urcite nie knazko sa vyjadril ze narod by mal slusne demonstrovat svoju nespokojnost s postupom politikov ani on neni spokojny ako sa to tu vyvija tak by som ho poprosil aby znovu vystupil na tribunu a vyburcoval narod mozno sa mu to podari ked zahlasi dakeho mrtveho studenta to na narod plati vzbudi v nich hnev ako 89tom

Reagovať

A Kňažko pravdu hovori?, halford, 10.1.2018 18:45:53
Sa mi páči ako si všetci Kňažkovi podobní, obtierajú hubu ohľadom samostatnosti Slovenska. Pekne manévruju slovíčkami, len nič nepovedať chlapsky priamo. Ale slovičko úcty človeku, skutočnému zakladateľovi našej samostatnej republiky, ani náhodou. Veď dnes už je všetko inak, časy sa zmenili a osoby ktoré kládli v tých dobách hlavu na klát, sa už dávno premenovali, vymenili. Lenže nám pamätníkom tých čias, to z hláv nevymažete.

Reagovať