EXKLUZÍVNE VIDEO Násilník Danko? Internetový status o údajnom fyzickom útoku šéfa parlamentu na jeho priateľku má pokračovanie. Máme video!

12.12.2016 16:35

Internetom sa od včera šíri šokujúca informácia o predsedovi parlamentu Andrejovi Dankovi. Ten mal podľa slov aktivistu Ivana Katrinca fyzicky napadnúť na ulici v Bratislave svoju vtedajšiu priateľku. Malo sa tak stať ešte 8. mája minulého roka. Okrem Katrinca sa tejto závažnej kauzy okamžite chytil aj predseda OĽaNO Igor Matovič. Zdá sa, že na celej afére nakoniec bude niečo pravda, lebo do našej redakcie prišlo aj video, ktoré útržkovito zrejme zachytáva Danka s jeho priateľkou v situácii, ktorá rozhodne nie je s kostolným poriadkom.

EXKLUZÍVNE VIDEO Násilník Danko? Internetový status o údajnom fyzickom útoku šéfa parlamentu na jeho priateľku má pokračovanie. Máme video!
Foto: TASR
Popis: Andrej Danko

Toto je status, ktorý všetko odštartoval:

Zdroj: Facebook/Ivan Katrinec

Toto je video, ktoré má podľa všetkého zachytávať iba časť celého konfliktu. Na ňom je zrejme Andrej Danko spoločne s jeho vtedajšou priateľkou. Predseda parlamentu, ktorý bol v tom čase krátko po rozvode, zrejme hovorí svojej rozrušenej partnerke, aby išla dnu. Zatiaľ sa ich niekto tretí pýta: Prečo robíte bordel?" Je teda jasné, že sa niečo medzi dvojicou udialo. Či išlo aj o fyzické napadnutie, nie je jasné, no podľa informácií Parlamentných listov toto video nie je celé a existuje aj jeho rozšírená verzia.

Zdroj: YouTube.com

O vyjadrenie sme požiadali aj hovorkyňu strany SNS, jej stanovisko však stále neprišlo.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: RB

Ďalšie články z rubriky

Slováci sú na tom dobre. Nech už vyhrá vo voľbách ktokoľvek, krajina zostane proeurópska, hovorí český ekonóm

0:00 Slováci sú na tom dobre. Nech už vyhrá vo voľbách ktokoľvek, krajina zostane proeurópska, hovorí český ekonóm

REPORTÁŽ „Slováci sú na tom dobre. Nech už tam vyhrá vo voľbách akákoľvek strana, krajina zostane pr…